logo

WYNAJEM POWIERZCHNI BIUROWO - MAGAZYNOWEJ

 

MAJ Centrum to nowoczesny kompleks biurowo- magazynowy działający na lokalnym rynku nieruchomości komercyjnych od 1997 roku. MAJ Centrum oferuje powierzchnie biurowe i magazynowe w indywidualnej aranżacji zgodnej z życzeniem klientów. Ponadto Spółka zajmuje się remontami, adaptacją budynków i hal przemysłowych oraz doradztwem inwestycyjnym w obrocie nieruchomościami.

    jedynie 15 km do Centrum Warszawy, dworca centralnego, 11 km do Portu Lotniczego Okęcie
    jedynie 2 km do PKP i PKS w Piasecznie
    duże dogodne parkingi
    pokoje biurowe łączone dowolnie spełniajace wymogi zarówno małej firmy jak i dużej korporacji
    elastyczność podziału powierzchni magazynowej
    możliwość łączenia powierzchni biurowej z magazynową
    na terenie MAJ Centrum znajduje się bar z daniami obiadowymi i przekąskami
 

Maj Centrum - ul Nowa 23 Stara Iwiczna /k Piaseczna


Na terenie ponad 2 ha mieszczą się cztery budynki biurowe o łącznej powierzchni 4300 m2 oraz trzy hale magazynowe o powierzchni 6200 m2. Jedna z hal jest przeznaczona do wysokiego składowania i na wyposażeniu 5. tonową suwnicę. Zarówno powierzchnia biurowa, jak i magazynowa została tak zaprojektowana, aby możliwa była ich każdorazowa adaptacja do potrzeb użytkownika. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć małe moduły biurowe i magazynowe, tj. biura od 20 m2 i magazyny od 100 m2. Na terenie kompleksu oferujemy duże i łatwo dostępne place parkingowe. Zapewniamy całodobową ochronę wszystkich budynków. Udostępniamy tablice i maszty reklamowe.

Budynki MAJ Centrum są dobrze widoczne z drogi głównej do której przylega całość obiektu. Jest to droga wojewódzka 721 biegnąca przez Gminę Lesznowola do tras szybkiego ruchu na Kraków i Katowice.

 

Budynek A:  1040 m2                                    Hala I:     720 m2

Budynek B:    945 m2                                     Hala II : 1440 m2

Budynek C:  1930 m2                                     Hala III: 4000 m2

Budynek D:   312 m2

 

  

 

City1 City2 City3

MAJ Sp. z o.o. powstała w 2001 roku w wyniku przekształcenia spółki cywilnej założonej w listopadzie 1993 r. przez obecnych właścicieli. Spółka działa jako inwestor na lokalnym rynku nieruchomości komercyjnych. Plany dalszego rozwoju wiąże z dynamicznie rozwijającymi się gminami Piaseczno i Lesznowola.

 

Główną formą działalności jest zarządzanie kompleksem biurowo-magazynowym Maj Centrum znajdującym się w przy ulicy Nowej 23 oraz Słonecznej 42a w Starej Iwicznej około Piaseczna. Ponadto Spółka zajmuje się remontami, adaptacją budynków i hal przemysłowych oraz doradztwem inwestycyjnym w obrocie nieruchomościami.

...

Nasze usługi cieszą się dużym uznaniem klientów. Dowodem tego są liczne certyfikaty oraz rekomendacje, uzyskane na przestrzeni lat naszej działalności.

...
AKTUALNIE WOLNE POWIERZCHNI - STYCZEŃ 2020 2018-09-25 13:40
MAJ Centrum przy ul.Nowej 23 w Starej Iwicznej -Piaseczno Budynek A:Parter - BRAKI Piętro - 102, 5 m2 (5 pokoi i recepcja)I Piętro - BRAKII Piętro ...
BAREK - pomieszczenie gastronomiczne 2018-08-22 09:28
Zapraszamy do współpracy ajentów, którzy mieliby ochotę poprowadzić na terenie naszego kompleksu biurowo-magazynowego punktu gastronomicznego.Pomieszczenie na typowe konfekcjonowanie jedzenia, wyklucza sie czynne gotowanie ze względu ...