logo

WYNAJEM POWIERZCHNI BIUROWO - MAGAZYNOWEJ

 

MAJ Centrum to nowoczesny kompleks biurowo- magazynowy działający na lokalnym rynku nieruchomości komercyjnych od 1997 roku. MAJ Centrum oferuje powierzchnie biurowe i magazynowe w indywidualnej aranżacji zgodnej z życzeniem klientów. Ponadto Spółka zajmuje się remontami, adaptacją budynków i hal przemysłowych oraz doradztwem inwestycyjnym w obrocie nieruchomościami.

    jedynie 15 km do Centrum Warszawy, dworca centralnego, 11 km do Portu Lotniczego Okęcie
    jedynie 2 km do PKP i PKS w Piasecznie
    duże dogodne parkingi
    pokoje biurowe łączone dowolnie spełniajace wymogi zarówno małej firmy jak i dużej korporacji
    elastyczność podziału powierzchni magazynowej
    możliwość łączenia powierzchni biurowej z magazynową
    na terenie MAJ Centrum znajduje się bar z daniami obiadowymi i przekąskami
 

Kompleks biurowo-magazynowy Stara Iwiczna /k Piaseczna


Pierwszy kompleks biurowo-magazynowy MAJ Centrum mieści się przy ul. Nowej 23 w Starej Iwicznej. Powstawał w trzech etapach, począwszy od 1997r. a skończywszy w 2001r.

Na terenie ponad 2 ha mieszczą się cztery budynki biurowe o łącznej powierzchni 4300 m2 oraz trzy hale magazynowe o powierzchni 6200 m2. Jedna z hal jest przeznaczona do wysokiego składowania i na wyposażeniu ma suwnicę 5 tonową . Zarówno powierzchnia biurowa, jak i magazynowa została tak zaprojektowana, aby możliwa była ich każdorazowa adaptacja pod potrzeby użytkownika. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć małe moduły biurowe i magazynowe,tj. od 20 m2 biura i od 100 m2 magazyny.

Na terenie kompleksu oferujemy duże i łatwo dostępne place parkingowe. Zapewniamy całodobową ochronę wszystkich budynków. Udostępniamy tablice i maszty reklamowe. Widoczna ekspozycja budynków stanowi charakterystyczny element architektoniczny okolicy.

Główna droga do której przylega całość obiektu to droga wojewódzka 721 biegnąca przez Gminę Lesznowola do tras szybkiego ruchu na Kraków i Katowice.

City1 City2 City3

MAJ Sp. z o.o. powstała w 2001 roku w wyniku przekształcenia spółki cywilnej założonej w listopadzie 1993 r. przez obecnych właścicieli. Spółka działa jako inwestor na lokalnym rynku nieruchomości komercyjnych. Plany dalszego rozwoju wiąże z dynamicznie rozwijającymi się gminami Piaseczno i Lesznowola.

 

Główną formą działalności jest zarządzanie kompleksem biurowo-magazynowym Maj Centrum znajdującym się w przy ulicy Nowej 23 oraz Słonecznej 42a w Starej Iwicznej około Piaseczna. Ponadto Spółka zajmuje się remontami, adaptacją budynków i hal przemysłowych oraz doradztwem inwestycyjnym w obrocie nieruchomościami.

...

Nasze usługi cieszą się dużym uznaniem klientów. Dowodem tego są liczne certyfikaty oraz rekomendacje, uzyskane na przestrzeni lat naszej działalności.

...
AKTUALNIE WOLNE POWIERZCHNI - STYCZEŃ 2020 2018-09-25 13:40
MAJ Centrum przy ul.Nowej 23 w Starej Iwicznej -Piaseczno Budynek A:Parter - BRAKI Piętro - 102, 5 m2 (5 pokoi i recepcja)I Piętro - BRAKII Piętro ...
BAREK - pomieszczenie gastronomiczne 2018-08-22 09:28
Zapraszamy do współpracy ajentów, którzy mieliby ochotę poprowadzić na terenie naszego kompleksu biurowo-magazynowego punktu gastronomicznego.Pomieszczenie na typowe konfekcjonowanie jedzenia, wyklucza sie czynne gotowanie ze względu ...